Kontaktní a sociální pracovník/ce (Pardubice)

Laxus o. s. Centrum terénních programů Pardubického kraje vypisuje výběrové řízení na pozici: Kontaktní a sociální pracovník/ce terénního programu.

Úvazek: 1,0
Počet volných míst: 1
Nástup: srpen – září 2015
Pracoviště: Pardubice a obce Pardubického kraje

Náplň práce:

Pracovník/ce pro kontaktní práci s uživateli drog zajišťuje běžný provoz Centra terénních programů, vede odpovídající dokumentaci, účastní se porad a supervizí a podílí se na chodu centra.

Požadujeme:

– věk min. 21 let
– vzdělání: VOŠ, VŠ – spec.ped., psych., soc. či zdravotnického zaměření
– orientace v sociálních službách a znalost zákona 108/2006 o sociálních službách
– znalost práce na PC (Windows, MS Office, internet)
– schopnost komunikace a práce s lidmi
– vyjasněný vztah k drogám

Výhodou je:

– další vzdělání v oboru (sociální a zdravotní služby)
– doložená praxe v oboru
– praktické dovednosti

Nabízíme:

– zázemí dobře profilované organizace v oboru
– know-how profesionální sociální služby
– stabilní zaměstnání s ohodnocením odpovídajícím standardu a kvalitě odvedené práce
– možnost dalšího vzdělávání,
– týmovou práci pod supervizí a metodickým vedením

Každý zájemce zašle:

– profesní životopis
– vyplněný dotazník (ke stažení na http://laxus.cz/index.php?page=ke-stazeni)
– motivační dopis

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zašlete do 27. 7. 2015 výše požadované dokumenty na email mifkova@laxus.cz. Po splnění formálních požadavků a vyhodnocení dotazníku uchazeče budete pozváni na osobní pohovor. Termín bude upřesněn.

e-mail: mifkova@laxus.cz
web: http://laxus.cz/