KONTAKTNÍ A SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE – Mladá Boleslav

K-centrum Mladá Boleslav vypisuje výběrové řízení na pozici kontaktní a sociální pracovník/pracovnice na plný úvazek. Předpokládaný nástup je v polovině srpna, případně podle dohody.

Náplň práce:
Kontaktní a sociální práce s uživateli drog, poskytovaná v rámci služeb K-centra. Nejčastěji zastoupená témata v práci s klienty se týkají snižování rizik, která vyplývají z užívání drog, léčby drogové závislosti, poradenství v sociální a zdravotní oblasti a poradenství poskytované osobám blízkým uživatelům drog. Nedílnou součástí práce je také administrativní činnost (vedení dokumentace, kontakt s institucemi apod.).

Požadujeme:

  • věk min. 21 let
  • vzdělání: VOŠ, VŠ – spec.ped., psych., soc. či zdravotnického zaměření
  • orientace v sociálních službách a znalost zákona 108/2006 o sociálních službách
  • kurz krizové intervence (možno doplnit do 6 měsíců na vlastní náklady)
  • schopnost komunikace a náročné práce s lidmi
  • samostatnost
  • otevřenost
  • základy práce na PC – Windows, MS Office, internet

Výhodou je:

  • další vzdělání v oboru
  • praxe v oboru adiktologie nebo v jiných sociálních službách
  • orientace v problematice závislostí

Nabízíme:

  • zázemí dobře profilované organizace v oboru
  • know-how profesionální sociální služby
  • možnost dalšího vzdělávání
  • adekvátní finanční ohodnocení

Zájemci zašlou:

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zašlete do 20. 7. 2012 výše požadované dokumenty na email: hanus@os-semiramis.cz. Po splnění formálních požadavků a vyhodnocení dotazníku uchazeče budete pozváni na osobní pohovor, který se bude konat na začátku srpna. Termín bude upřesněn.

e-mail: hanus@os-semiramis.cz
web: http://www.os-semiramis.cz/aktuality/kontaktni-centrum-mlada-boleslav-hleda-noveho-pracovnika.html