Kontaktní a sociální pracovník (Pardubice)

LAXUS o.s. Centrum terénních programů Pardubického kraje vypisuje výběrové řízení na pozici: KONTAKTNÍ A SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Úvazek: 1,0

Počet volných míst: 2

Nástup: červen 2015 a srpen 2015

Pracoviště: Pardubice

Náplň práce: Pracovník pro kontaktní práci s uživateli drog zajišťuje běžný provoz Centra terénních programů v Pardubickém kraji, vede odpovídající dokumentaci, účastní se porad a supervizí a podílí se na chodu centra.

Požadujeme:

  • Věk min. 21 let,
  • vzdělání: VOŠ, VŠ – spec.ped., psych., soc. či zdravotnického zaměření,
  • orientace v sociálních službách a znalost zákona 108/2006 o sociálních službách,
  • řidičský průkaz typu B,
  • znalost práce na PC (Windows, MS Office, internet),
  • schopnost komunikace a práce s lidmi,
  • vyjasněný vztah k drogám.

Výhodou je: Další vzdělání v oboru (sociální a zdravotní služby), doložená praxe v oboru, praktické dovednosti.

Nabízíme:

  • Zázemí dobře profilované organizace v oboru,
  • know-how profesionální sociální služby,
  • stabilní zaměstnání s ohodnocením odpovídajícím standardu a kvalitě odvedené práce,
  • možnost dalšího vzdělávání,
  • týmovou práci pod supervizí a metodickým vedením.

Každý zájemce zašle:

  • profesní životopis
  • vyplněný dotazník (ke stažení ZDE)
  • motivační dopis

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zašlete do 20. 5. 2015 výše požadované dokumenty na email: mifkova@laxus.cz.

Po splnění formálních požadavků a vyhodnocení dotazníku uchazeče budete pozváni na osobní pohovor. Termín bude upřesněn.

e-mail: mifkova@laxus.cz
web: http://laxus.cz/index.php?page=archiv-novinek&id=185