Kontaktní pracovník (Milovice)

Maminky dětem o.s. – Nízkoprahový klub Milovice vypisuje výběrové řízení na novou pracovní pozici Kontaktní pracovník Nízkoprahový klub Milovice.

Náplň práce:

– sociálně pedagogická činnost s dětmi a mladými lidmi ohroženými sociálně negativními jevy od 13 do 26 let
– kontaktní práce a poradenství jak přímo v zařízení, tak i na ulici
– příprava a vedení skupinových aktivit
– spolupráce s návaznými službami a institucemi
– vedení příslušné dokumentace a další administrativní činnosti

Požadujeme:

– VŠ, VOŠ vzdělání v sociální, psychologické nebo pedagogické oblasti
– splnění požadavků na pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, v platném znění
– způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
– dobré organizační a komunikační schopnosti
– dobrou znalost operačních systémů a práce na PC
– předpoklady k samostatné i týmové práci
– kreativitu, komunikativnost
– časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
– ochotu pracovat v odpoledních a večerních hodinách
– další vzdělávání výhodou
– řidičské oprávnění skupiny B výhodou

Nabízíme:

– zaměstnání na hlavní pracovní poměr – částečný úvazek 0,8 v odpoledních hodinách
– nástupní plat ve výši 11 200,-Kč
– zajímavou a kreativní práci
– profesní podporu (supervizi, metodickou pomoc, intervizi)
– možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady
– příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu

Váš profesní životopis a motivační dopis zasílejte do 12. 2. 2014 na email nzdm.martina@seznam.cz. Do předmětu uveďte „Výběrové řízení – kontaktní pracovník Nízkoprahový klub Milovice.

Předpokládaný termín výběrového řízení: 14. únor 2014
Termín nástupu: 17. únor 2014

K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace. Více informací o organizaci a klubech můžete nalézt na adrese www.nzdmmilovice.cz a www.rcmilovice.cz.