Kontaktní pracovník (Mladá Boleslav)

SEMIRAMIS o. s. – Kontaktní centrum Mladá Boleslav vypisuje výběrové řízení na pozici: Kontaktní a sociální pracovník/pracovnice

Úvazek: Dohoda o provedení práce

Počet volných míst: 1

Nástup: červenec 2014

Pracoviště: Mladá Boleslav

Náplň práce: Kontaktní práce s uživateli drog. Nejčastěji zastoupená témata v práci s klienty se týkají snižování rizik, která vyplývají z užívání drog, léčby drogové závislosti, poradenství v sociální a zdravotní oblasti a poradenství poskytované osobám blízkým uživatelům drog. Nedílnou součástí práce je také administrativní činnost (vedení dokumentace, kontakt s institucemi apod.).

Požadujeme:

  • věk min. 21 let
  • vzdělání: VOŠ, VŠ – spec. ped., psych., soc. či zdravotnického zaměření, vhodné i pro studenty
  • orientace v sociálních službách
  • schopnost komunikace a práce s lidmi
  • samostatnost
  • základy práce na PC – Windows, MS Office, internet

Výhodou je:

  • vzdělání v oboru
  • praxe v oboru adiktologie nebo v jiných sociálních službách
  • orientace v problematice závislostí

Nabízíme:

  • zázemí dobře profilované organizace v oboru
  • know-how profesionální sociální služby
  • možnost dalšího vzdělávání
  • adekvátní finanční ohodnocení

Zájemci zašlou:

  1. dotazník uchazeče o zaměstnání (v případě zájmu o pozici zašleme)
  2. strukturovaný životopis

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zašlete do 30.6.2014 výše požadované dokumenty na email: matatkova@os-semiramis.cz.

Po splnění formálních požadavků a vyhodnocení dotazníku uchazeče budete pozváni na osobní pohovor, který se bude konat na začátku měsíce července. Termín bude upřesněn.

e-mail: matatkova@os-semiramis.cz
web: http://www.os-semiramis.cz/