Kontaktní pracovník (Pardubice)

Laxus z.ú. K-centrum Pardubice vypisuje výběrové řízení na pozici: kontaktní pracovník.

Náplň práce:
  • pracovník pro kontaktní práci s uživateli drog
  • zajišťuje běžný provoz K-centra
  • vede odpovídající dokumentaci
  • účastní se porad a supervizí a podílí se na chodu centra

Požadujeme:

  • věk min. 21 let
  • kvalifikace: sociální pracovník nebo pracovník v sociálních službách dle zákona č. 108/ 2006 Sb. (kvalifikační kurz lze doplnit po nástupu)
  • orientace v sociálních službách a znalost zákona 108/2006 o sociálních službách
  • znalost práce na PC (Windows, MS Office, internet)
  • schopnost komunikace a práce s lidmi
  • vyjasněný vztah k drogám

Výhodou je:

  • další vzdělání v oboru (sociální a zdravotní služby)
  • doložená praxe v oboru
  • praktické dovednosti

Nabízíme:

  • zázemí dobře profilované organizace v oboru
  • know-how profesionální sociální služby
  • stabilní zaměstnání s ohodnocením odpovídajícím standardu a kvalitě odvedené práce
  • možnost dalšího vzdělávání
  • týmovou práci pod supervizí a metodickým vedením

Každý zájemce zašle profesní životopis, vyplněný dotazník (ke stažení na http://www.laxus.cz/o-nas/praxe-a-zamestnani/) a motivační dopis V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zasílejte výše požadované dokumenty do 10. 6. 2016 na email: mifkova@laxus.cz. Po splnění formálních požadavků a vyhodnocení dotazníku uchazeče budete pozváni na osobní pohovor. Termín bude upřesněn.