Kontaktní pracovník / pracovnice (Mladá Boleslav)

Staň se členem našeho týmu Semiramis z.ú.

Centrum terénních programů Středočeského kraje a Kontaktní centrum Mladá Boleslav vypisuje výběrové řízení na pozici kontaktní pracovník / pracovnice.

Jsme…

součástí organizace zabývající se prevencí různých forem rizikového chování. Pracujeme jak pod střechou našeho kontaktního centra, tak i na ulici s lidmi, kterých se přímo týká užívání drog. Pomáháme jim posouvat život do snesitelnější roviny, k problémům se stavíme pragmaticky, naší ambicí není zachránit svět.

Nabízíme…

práci vhodnou pro ty, kdo mají chuť získat nové zkušenosti nebo rozvíjet svůj dosavadní um. Jsme rádi za nové podněty a nápady, podporujeme kreativitu! Nabízíme zázemí stabilní a přátelské organizace s možností odborného růstu. Jsme profesionální a přesto dost neformální. Můžeš u nás očekávat podporu ve vzdělávání, rozvoji kariéry, pravidelnou supervizi a až se ozve únava, je tu 25 dní dovolené a sick days.

Víme, že…

hlavním pracovním nástrojem jsi ty sám/a a proto hledáme člověka komunikativního, bez předsudků, otevřeného novým věcem. Protože se v naší práci učíme a posouváme dál díky vzájemnému sdílení poznatků a zkušeností, potřebujeme týmového hráče!

Solitér u nás asi dlouho nevydrží…

Pokud máš vystudovanou alespoň střední školu, věk minimálně 21 let a pocit, že výše popsaná charakteristika na tebe sedí, nám to bude pro začátek stačit. Další potřebné vzdělání ti zaplatíme! Zkušenost s cílovou skupinou je ale samozřejmě výhodou. Naše pracoviště sídlí v Mladé Boleslavi, ale jezdíme taky na Mělnicko a Prahu-východ, takže potřebujeme aktivního řidiče. Budeme rádi, když se rozhodneš pracovat u nás na plný úvazek (po-pá), ale chápeme, že každý má jiné potřeby a můžeme se dohodnout i na volnější formě spolupráce. Stejně tak datum nástupu je věcí dohody.

Takže pokud…

tě naše nabídka zaujala, budeme od tebe potřebovat profesní životopis a motivační dopis, kde nám stačí v pár větách popsat, proč by ses měl/a stát novým členem našeho týmu právě ty. Oba dokumenty nebo případné dotazy poprosíme zaslat na email: sulc@os-semiramis.cz. V případě zájmu tě pozveme na osobní pohovor a pak už se uvidí.

e-mail: sulc@os-semiramis.cz
web: https://www.os-semiramis.cz/