Kontaktní pracovník (Praha)

Organizace Progressive hledá pracovníka/pracovnici pro kontaktní a sociální práci s uživateli drog a výměnu injekčního materiálu.

Popis pozice:
  • kontaktní a sociální práce s uživateli drog a výměna injekčního materiálu
  • poskytování poradenství
  • pracovní poměr na 0,5 – 1,0 úvazku
  • nástup únor/březen 2016
Požadujeme:
  • VŠ vzdělání v oblastech adiktologie, sociální práce, psychologie, pedagogika atd. (i studující)
  • věk minimálně 21 let
  • trestní bezúhonnost
  • praxe v sociální nebo zdravotní oblasti
  • samostatný, aktivní a zodpovědný přístup k práci, dobré komunikační schopnosti
Výhodou:
  • zkušenost s problematikou závislostí
  • kvalifikace pracovníka v sociálních službách
  • alespoň započatý psychoterapeutický výcvik
Nabízíme:
  • zaškolení v poskytování profesionální služby
  • podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • možnost seberealizace
  • odpovídající finanční ohodnocení
Životopisy a motivační dopisy zasílejte nejpozději do 15. 01. 2016.