Kontaktní pracovník v nízkoprahu (Milovice)

Kontaktní pracovník v Nízkoprahovém D-klubu Milovice na částečný úvazek.

Náplň práce:
• sociálně pedagogická činnost s dětmi ohroženými sociálně negativními jevy od 8 do 12 let
• kontaktní práce a poradenství jak přímo v zařízení, tak i na ulici
• příprava a vedení skupinových aktivit
• spolupráce s návaznými službami a institucemi
• vedení příslušné dokumentace a další administrativní činnosti

Požadujeme:
• VŠ, VOŠ, SŠ vzdělání v sociální, psychologické nebo pedagogické oblasti
• splnění požadavků na pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, v platném znění
• způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
• dobré organizační a komunikační schopnosti
• dobrou znalost operačních systémů a práce na PC
• předpoklady k samostatné i týmové práci
• kreativitu, komunikativnost
• časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
• ochotu pracovat v odpoledních a večerních hodinách
• další vzdělávání výhodou
• řidičské oprávnění skupiny B výhodou

Nabízíme:
• zaměstnání na hlavní pracovní poměr – částečný úvazek 0,6 v odpoledních hodinách (možnost pracovat 4 dny v týdnu)
• nástupní plat 8 400,-Kč
• zajímavou a kreativní práci
• profesní podporu (supervizi, metodickou pomoc, intervizi)
• možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady
• příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu

Váš profesní životopis a motivační dopis zasílejte do 12. 3. 2013 na email nzdm.martina@seznam.cz.

Do předmětu uveďte „Výběrové řízení – kontaktní pracovník Nízkoprahový D-klub Milovice.
• Předpokládaný termín výběrového řízení: 15. březen 2013
• Termín nástupu: 1. duben 2013

K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese www.nzdmmilovice.cz a www.rcmilovice.cz.

Adresa: Maminky dětem o.s., nám.30.června 507, Milovice, 28924
Kontaktní osoba: Mgr.Martina Ozorovská
telefon: 773188707