Kontaktní sociální pracovník (Milovice)

Nízkoprahový klub Milovice vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici kontaktní sociální pracovník do Nízkoprahového klubu Milovice.

Náplň práce:
  • sociálně pedagogická činnost s dětmi ohroženými sociálně negativními jevy od 13 do 26 let
  • kontaktní práce a poradenství jak přímo v zařízení, tak i na ulici
  • příprava a vedení skupinových aktivit
  • spolupráce s návaznými službami a institucemi
  • vedení příslušné dokumentace a další administrativní činnosti

Požadujeme:

  • VŠ, VOŠ vzdělání v sociální, psychologické nebo pedagogické oblasti
  • splnění požadavků na pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, v platném znění
  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • dobrou znalost operačních systémů a práce na PC
  • předpoklady k samostatné i týmové práci
  • kreativitu, komunikativnost
  • časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
  • ochotu pracovat v odpoledních a večerních hodinách
  • další vzdělávání výhodou

Nabízíme:

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr – částečný úvazek 0,8 v odpoledních hodinách
  • plat ve výši 20 000,-Kč (hrubá mzda při úvazku 0,8) podle vzdělání
  • zajímavou a kreativní práci
  • profesní podporu (supervizi, metodickou pomoc, intervizi)
  • možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady
  • příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu

Váš profesní životopis a motivační dopis zasílejte do 15. 9. 2017 na email reditelka@rcmilovice.cz. Do předmětu uveďte „Výběrové řízení – kontaktní pracovník Nízkoprahový klub Milovice. Předpokládaný termín výběrového řízení je září 2017 a předpokládaný termín nástupu 1.10.2017. K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace. Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese www.nzdmmilovice.cz a www.rcmilovice.cz.

e-mail: nzdm.milovice@seznam.cz