Kontaktní (sociální) pracovník/pracovnice (Milovice)

Maminky dětem o.s. – Nízkoprahový klub Milovice vypisuje výběrové řízení na novou pracovní pozici Kontaktní sociální pracovník/ pracovnice – Nízkoprahový klub Milovice.

Náplň práce:

sociálně pedagogická činnost s dětmi a mladými lidmi ohroženými sociálně negativními jevy od 13 do 26 let
kontaktní práce a poradenství jak přímo v zařízení, tak i na ulici
příprava a vedení skupinových aktivit
spolupráce s návaznými službami a institucemi
vedení příslušné dokumentace a další administrativní činnosti

Požadujeme:

VŠ, VOŠ vzdělání v sociální, psychologické nebo pedagogické oblasti
splnění požadavků na sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, v platném znění
způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
dobré organizační a komunikační schopnosti
dobrou znalost operačních systémů a práce na PC
předpoklady k samostatné i týmové práci
kreativitu, komunikativnost
časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
ochotu pracovat v odpoledních hodinách
další vzdělávání

Nabízíme:

zaměstnání na hlavní pracovní poměr – částečný úvazek 0,8
nástupní plat odpovídající neziskovému sektoru
zajímavou a kreativní práci
profesní podporu (supervizi, metodickou pomoc, intervizi)
možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady
příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu

Kontaktní osoba: Mgr. Martina Ozorovská

Váš profesní životopis a motivační dopis zasílejte na email nzdm.martina@seznam.cz. Do předmětu uveďte „Výběrové řízení – kontaktní pracovník Nízkoprahový klub Milovice.

Termín nástupu: 1.4.2015 nebo dle dohody

K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace. Více informací o organizaci a klubech můžete nalézt na adrese www.nzdmmilovice.cz a www.rcmilovice.cz.