Kontaktní/terénní sociální pracovník (Kolín)

Prostor Plus o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici kontaktní/terénní sociální pracovník.

Náplň práce:
  • kontaktní / terénní sociální práce a komunitní práce ve vyloučených lokalitách v Kolíně
  • spolupráce s návaznými službami a institucemi
  • vedení příslušné dokumentace a další administrativní činnosti

Požadujeme:

  • VŠ nebo VOŠ vzdělání dle požadavků §110 zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • věk minimálně 23 let
  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC
  • předpoklady k samostatné i týmové práci
  • kreativitu, komunikativnost
  • časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
  • ochotu pracovat v odpoledních a večerních hodinách
  • další vzdělávání výhodou

Výhodou:

  • praxe v obor
  • zkušenosti s odborným poradenstvím v sociálních službách
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • plat 17.000,- až 22 000,- Kč
  • zázemí etablované organizace
  • profesní podporu (supervizi, metodickou pomoc, intervizi)
  • možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady
  • příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu
  • místo výkonu práce: Kolín

Váš životopis a motivační dopis zasílejte do 31.12. 2016 na adresu: denisa.zahorkova@prostor-plus.cz, tel. 602 571 426 (!! Do předmětu, prosím, uveďte „Výběrové řízení – kontaktní / terénní sociální pracovník Sociálních programů“ !!). K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace. Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese: http://www.prostor-plus.cz.

e-mail: denisa.zahorkova@prostor-plus.cz
web: www.prostor-plus.cz