Koordinátor/ka procesu KPSS (Kralupy n.V.)

Centrum pro komunitní práci střední Čechy vypisuje výběrové řízení na pozici: KOORDINÁTOR/KA procesu Komunitního plánování sociálních služeb v rámci projektu. Vyhodnocení a aktualizace Komunitního plánu sociálních služeb města Kralupy nad Vltavou a spádové území
CZ.1.04/3.1.03/97.00040

Stručně představení obsahu a cíle projektu:
Obsahem projektu je inovovat proces komunitního plánování soc. služeb a zpracovat aktualizaci plánu. Aktualizace bude zaměřena na nové jevy, které se od první verze plánu vyskytly, dále dojde k evaluaci dat jako podkladu pro aktualizaci plánu a zpracování akčního plánu na rok 2014.

Základem je spolupráce všech cílových skupin projektu, tj. uživatelů, zadavatelů, poskytovatelů sociálních služeb, veřejné správy a dotčených občanů. Hlavním cílem projektu je podpořit udržení procesů plánování dostupnosti sociálních služeb na území ORP Kralupy nad Vltavou. Výstupem je platný Komunitní plán sociálních služeb města Kralupy nad Vltavou a spádových obcí na období 2015 – 2019.

Forma práce: pracovní smlouva na částečný úvazek, na dobu určitou
pro území: Kralupy nad Vltavou a spádové obce

Náplň práce:
– zodpovědnost za koordinaci aktivit v rámci města a spádového území
vedení a komunikace s vedoucími pracovních skupin v daném území
sběr dat, podkladů pro analytickou část procesu
plánování termínů, příprava podkladů a technického zázemí pro jednání cílových skupin, workshopy a další aktivity
zapojování cílových skupin do aktivit projektu, tzn. poskytovatelů, veřejnosti, uživatelů služeb a dalších dotčených
předávání informací v území
monitoring podpořených osob
zajištění publicity aktivit projektu

Požadavky:
zkušenosti a znalost problematiky sociálních služeb
prokazatelný zájem o danou oblast, případně znalost metody komunitního plánování
znalost spádového území
ochotu cestovat po spádovém území
minimálně SŠ
manažerské dovednosti
zkušenosti s administrativní prací
práce na PC – Word, Excel, práce s internetem, el. poštou
samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, organizační schopnosti
schopnost pracovat v týmu i samostatně
bezúhonnost

Nabízíme:
pracovní poměr od srpna 2013 do března 2015
zajímavou práci s cílem zmapovat a podpořit sociální služby v daném území
možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
zázemí profesionálního týmu a etablované organizace
pružnou pracovní dobu
práci pod supervizí
sdílení odborného know how

Nabídky včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu zaměřeného na zkušenosti s danou oblastí (proč máte zájem pracovat jako koordinátor/ka KPSS) zasílejte, prosím, do 30. června 2013, elektronicky Aneta Knytlová, e-mail: aneta.knytlova@cpkp.cz, telefon: 702 010 498, www.cpkp.cz.

Uchazečů a uchazeček na koordinační pozice je velké množství. Z tohoto důvodu individuálně nepotvrzujeme přijetí životopisů a motivačních dopisů.
Vybraní kandidáti a kandidátky budou telefonicky nebo emailem kontaktováni a pozváni k přijímacím pohovorům, které proběhnou 9. a 10. července 2013.

Centrum pro komunitní práci střední Čechy
Vodičkova 36
116 02 Praha 1

Kontaktní osoba: Aneta Knytlová (telefon: 702 010 498, E-mail: aneta.knytlova@cpkp.cz)