Koordinátor projektu, terénní pracovník (Příbram)

Úřad práce České republiky – Krajská pobočka v Příbrami vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice: Administrátor, koordinátor projektu I. – terénní pracovník

Hlavní náplň činnosti:
Zajišťování administrace projektu „Cílem je zaměstnání ve Středočeském kraji“
– podílení se na  věcném naplňování klíčových aktivit a měřitelných výstupů projektu v rozsahu dle schválené projektové žádosti, a to pod metodickým vedením manažerů projektu,
– zajištění podpory odborným útvarům rekvalifikací, poradenství a zprostředkování pro všechny ÚP v kraji v rámci projektu
– zabezpečení přímého styku s cílovými skupinami projektu
– zabezpečení kontaktu s rekvalifikačními zařízeními a zaměstnavateli v regionu Středočeského kraje
– zprostředkování kontaktů klientů projektu s odbornými útvary jednotlivých ÚP v rámci Středočeského kraje
– poradenská a informační činnost související se svěřenou problematikou
– realizace nezbytných činnosti v terénu při běhu projektu, účast a organizační pomoc při akcích  pořádaných v rámci publicity a dalších aktivit projektu
– podílení se na přípravě a zpracování podkladů průběžných monitorovacích zpráv a závěrečné zprávy o realizaci projektu,

Kvalifikační a další požadavky:
– ukončené  SŠ/VŠ vzdělání
– praxe v oblasti projektového řízení výhodou
– výborná uživatelská znalost práce s PC zejména MS Word a MS Excel (certifikát ECDL výhodou)
– výborné komunikační dovednosti – schopnost jednat s klienty
– samostatnost, pečlivost a důslednost
– znalosti, popř. praxe v oblasti státní správy výhodou
– řidičský průkaz sk. B

Pracovní podmínky:
– platové zařazení v 10. platové třídě dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
– pružná pracovní doba – plný úvazek
– předpokládaný nástup od 1. 1. 2014
– pracovní poměr na dobu určitou ( do 30.6.2015)

– V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 5.12. 2013 včetně na e-mailovou adresu: vladimira.kupcova@pb.mpsv.cz nebo písemně na adresu:

Úřad práce České republiky
Krajská pobočka v Příbrami.
Nám. T.G. Masaryka 145
261 01 Příbram

e-mail: vladimira.kupcova@pb.mpsv.cz