Manažer/koordinátor inkluze (Zlaté Hory)

Svazek obcí Mikroregionu Zlatohorsko vypisuje výběrové řízení na pozici manažer/koordinátor inkluze

Požadavky:
  • minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou – sociální nebo humanitní
  • směr výhodou
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • dobrá znalost práce s MS Office (Word, Excel)
  • flexibilita a schopnost rychle se orientovat v nové problematice
  • základní znalost organizace samosprávy a státní správy
  • orientace v oblasti dotací, projektových výzev, strategického plánování výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
Náplň práce:
  • příprava podkladů pro jednání pracovních skupin
  • monitoring a příprava projektů a jejich následná realizace
  • spolupráce s partnery a poskytování součinnosti spolupracujícím subjektům
  • organizace konferencí, podpora realizace metody case managementu při realizaci projektů
  • v rámci komunitního plánování
  • spolupráce s Agenturou pro sociální začleňování
Nabízíme:
  • podíl na řešení sociálního začleňování
  • možnost seberealizace v oblasti politik sociální integrace
  • pracovní poměr na částečný úvazek (0,5) na dobu určitou s možností prodloužení a navýšení úvazku
  • tvůrčí práci v oblasti projektových výzev a dotačních programů
  • odpovídající mzdové ohodnocení
Nástup možný od 1. 4. 2016.

Doplňující informace získáte na tel. 776 018 765.

Motivační dopis s životopisem zasílejte nebo předejte osobně v uzavřené obálce opatřené textem “VŘ-manažer inkluze MZ” na adresu Mikroregion Zlatohorsko, nám. Svobody 80, 793 76, Zlaté Hory.