Občanské sdružení KOTEC hledá sociálního pracovníka

Občanské sdružení KOTEC, zřizovatel a poskytovatel služeb sociální prevence, hledá kolegu/kolegyni do funkce sociální pracovník/ce (pracovník/ce v sociálních službách) v sociálních službách nízkoprahového zařízení pro děti a mládež 15+

Náplň práce:
– Práce se zájemci a uživateli služby,
– Spolupráce s místní sítí organizací a institucí.

Pracoviště:
Cheb
Kontaktní osoba:
Miroslava Bláhová, DiS., vs.nzdm.ml@kotec.cz, 608656561
Pracovní úvazek: 1,0

Požadavky:
– Dokončené středoškolské vzdělání ukončené maturitou, kurz pro pracovníky v sociálních službách
– dokončené případně probíhající studium na VŠ, VOŠ sociálního či humanitního směru,
– znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění,
– zkušenost s poskytováním sociálních služeb výhodou,
– uživatelská znalost práce s PC ,
– schopnost týmové i samostatné práce,
– trestní bezúhonnost,
– ochotu dále se učit a rozvíjet.

Nabízíme:
– zázemí větší neziskové organizace,
– supervize na pracovišti a další vzdělávání,
– platové podmínky od 17.000,– Kč,
– flexibilní pracovní dobu, dynamický a přátelský pracovní kolektiv,
– smlouvu na dobu určitou,
– kreativní pracovní činnost, možnost ovlivnit koncepci sociálních služeb v regionu.

Průběh a způsob výběrového řízení:
Životopis a motivační dopis (v rozsahu max. 1 A4) zasílejte v elektronické podobě na vs.nzdm.ml@kotec.cz (jako předmět zprávy uveďte: „Výběrové řízení“). Případné dotazy zasílejte na tutéž elektronickou adresu.
Uzávěrka přihlášek je 23. 11. 2012.
Na základě došlých životopisů a motivačních dopisů bude vybrán užší okruh zájemců splňujících podmínky řízení, se kterými proběhnou ústní pohovory dne 28.11.2012 na adrese: KOTEC o.s., Nádražní náměstí 299, Mariánské Lázně.

Nástup do zaměstnání je možný od 1. 12. 2012
Poskytnutím svých osobních údajů v životopise dávají uchazeči KOTEC o. s. souhlas s jejich správou ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
KOTEC o. s. si vyhrazuje možnost výběrové řízení zrušit bez udání důvodů

e-mail: vs.nzdm.ml@kotec.cz
web: http://www.kotec.cz/