Odborný pracovník/ce pro oblast bydlení (Ostrava)

Úřad vlády České republiky, Odbor pro sociální začleňování v romských lokalitách (Agentura) hledá odborného pracovníka/pracovnici pro oblast bydlení v Ostravě. Tento pracovník se zapojí do nově vznikajícího týmu Agentury, který začne od začátku srpna spolupráci Agentury s celým městem Ostrava a všemi jeho městskými částmi.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání sociálního nebo jiného odpovídajícího zaměření,
  • orientaci v oblasti integrace obyvatel sociálně vyloučených lokalit,
  • znalost problematiky bydlení, specificky v oblastech sociálně vyloučených lokalit
  • základní znalost institucí a aktérů v oblasti bydlení,
  • základní orientace v oblasti místního a regionálního rozvoje
  • chuť pracovat v oblasti integrace obyvatel sociálně vyloučených lokalit,
  • komunikační dovednosti a flexibilitu.

Náplň práce:

  • koordinace a rozvoj poradenských aktivit Agentury v oblasti bydlení při působení v Ostravě i na celostátní úrovni,
  • sledování a aktivní ovlivňování vývoje legislativy v dané oblasti zájmu,
  • spolupráce s aktéry na místní, regionální i národní úrovni v oblasti bydlení,
  • publikační činnost.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na celý úvazek
  • práci v dynamickém, rozvíjejícím se kolektivu při řešení klíčového společenského fenoménu,
  • odpovídající platové ohodnocení,
  • předpokládaný nástup: od 1. srpna 2014.

Více informací o činnosti odboru na www.socialni-zaclenovani.cz

Životopis a motivační dopis zasílejte v termínu do 25. června 2014 na e-mailovou adresu: zieglerova.alena@vlada.cz.

Kontaktní osoba: Alena Zieglerová

e-mail: zieglerova.alena@vlada.cz
web: http://www.socialni-zaclenovani.cz/