Organizační pracovník CPIC (Jihlava)

Správa uprchlických zařízení MV ČR hledá organizačního pracovníka/pracovnici – asistenta/asistentku pro pracoviště CPIC v Jihlavě.

Požadujeme:
  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • organizační dovednosti a znalost hospodářsko-správních činností
  • velmi dobrý písemný projev
  • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, vstřícnost a časovou flexibilitu
  • pokročilou znalost obsluhy PC
  • aktivní řidič skupiny B
  • výhodou znalost AJ a RJ na základní komunikativní úrovni (není podmínkou)

Nabízíme:

  • odpovědnou a náročnou práci v malém, mladém kolektivu
  • platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb.
  • osobní ohodnocení po ukončení adaptačního procesu
  • výhody zaměstnance organizační složky státu
  • jazykový bonus, Multi sport karta, FKSP, Sodexo stravenky
  • pracovní doba: Po, St 8:30-19:00, Út, Čt 7:30-15:00, Pá 7:30-14:00

Náplň práce:

  • zajišťování ekonomicko-provozního chodu pracoviště Centra
  • vedení komplexní administrativy Centra
  • příprava podkladů pro uzavírání smluvních vztahů
  • nákup a distribuce tiskovin, zajištění inzerce a propagace
  • evidence došlé a odchozí pošty
  • podíl na organizačním zajištění aktivit Centra
  • příprava podkladů pro měsíční zpracování mezd zaměstnanců Centra
  • vedení pokladny Centra, inventarizace majetku v užívání Centra

Pracovní poměr na dobu určitou – zástup za MD/RD, nástup dohodou. Zájemci zašlou strukturovaný životopis a motivační dopis. Uzávěrka sběru dat uchazečů je 11. 2. 2018 Informace o činnosti naší organizace můžete získat na www.integracnicentra.cz a www.suz.cz.

e-mail: rvyskocil@suz.cz
web: www.suz.cz