Osobní asistent/asistentka (Praha)

 
Hornomlýnská, o.p.s. poskytuje sociální služby rodinám s dětmi se zdravotním postižením – odlehčovací službu a službu osobní asistence. Osobní asistence je určena dětem ve věku 3 – 15 let z Prahy a Středočeského kraje, probíhá ve školských zařízeních, v domácím prostředí či formou doprovodů. Pro naše klienty, kterými jsou děti se zdravotním postižením v Praze a Středočeském kraji hledáme zodpovědné spolehlivé, samostatné a komunikativní osobní asistenty a asistentky, kteří budou dítěti/dětem oporou a přítelem při všech činnostech, ve kterých potřebuje pomoc druhých.
 
Práce je vhodná pro absolventy Středních odborných škol, Vyšších odborných škol se zaměřením na sociální práci, sociální péči, pečovatelství, speciální pedagogiku a absolventy rekvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách (kvalifikace dle §116 Zákona 108/06 Sb.).
 
AKTUÁLNÍ NABÍDKA ASISTENCÍ JE NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH.
 
Preferujeme dlouhodobou spolupráci. Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na e-mail: kontaktni.oa@hornomlynska.cz. Více informací o naší organizaci naleznete na www.hornomlynska.cz, nebo také na facebooku www.facebook.com/hornomlynska.cz.

e-mail: kontaktni.oa@hornomlynska.cz
web: http://www.hornomlynska.cz/