Osobní asistent (Brno)

Společnost APLA Jižní Morava příjme nové osobní asistenty/asistentky pro lidi s PAS na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

– podpora lidí s poruchou autistického spektra (zejména se jedná o děti a mladé lidi)
– administrativní práce spojená s poskytovanou službou
– účast na pravidelných poradách (1xměsíčně) a školeních

Časový rozsah: v dopoledních i odpoledních hodinách, o víkendech i během státních svátcích

Předpokládaný nástup: co nejdříve

Požadujeme:

– min. ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
– empatii, citlivý a důslední přístup k dětem
– zdravotní způsobilost
– bezúhonnost
– časovou flexibilitu, ochotu navázat dlouhodobou spolupráci
– ochotu dále se vzdělávat
– schopnost pracovat v týmu i samostatně, komunikativnost a odpovědný přístup k práci

Nabízíme:

– práci na dohodu o pracovní činnosti v případě, že pracovní úvazek nepřesáhne 0,5 úvazku
– pracovní smlouvu v případě, že pracovní úvazek přesáhne 0,5
– metodické vedení
– další vzdělávání pracovníka v sociálních službách
– smysluplnou práci na HPP a DPČ
– pracovní dobu od 10 h týdně do 40 h týdně

Výhodou:

– předchozí zkušenost s cílovou skupinou
– vzdělání dle zák. o soc. službách č. 108/2006 Sb.

Prosíme zájemce o zaslání vyplněného dotazníku pro uchazeče (ke stažení níže) a životopisu na oas@apla-jm.cz. Vybraní uchazeči budou na základě vyhodnocení dotazníku pro uchazeče pozváni k osobnímu pohovoru.

Příjem životopisů a dotazníků pro uchazeče do 15.9.2015.

Zasláním životopisu a dalších materiálů zájemce souhlasí ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, se zpracováním a uložením poskytnutých údajů organizací Asociace pomáhající lidem s autismem APLA-JM o.s.

Pro více informací kontaktujte sociální pracovnici osobní asistence APLA-JM o.s:
548 220 345, 775 199 800, oas@apla-jm.cz

Soubory ke stažení:

e-mail: oas@apla-jm.cz
web: http://www.apla-jm.cz/index.php