Osobní asistent/ka (Hořovice)

Hewer – občanské sdružení:
Jsme neziskovou organizací, která se zabývá osobní asistencí a pečovatelskou službou poskytovanou kvalifikovanými pracovníky. Naším posláním je individuální terénní péče o klienta s cílem naplnění všech jeho základních životních potřeb a zapojení do života kolem sebe podle vlastního rozhodnutí. Poskytovaná asistenční péče působí jako prevence sociálního vyloučení znevýhodněných osob a je pomocí k plnohodnotnému životu klientů v přirozeném prostředí. Společnost Hewer působí v Praze a v dalších krajích ČR. Cílem výběrového řízení na inzerovanou pozici je posílení týmu spolupracovníků v níže uvedeném regionu služeb.
Osobní asistent/ka HOŘOVICE
 
Pro našeho dětského klienta hledáme osobní asistentku/a z Hořovic, okr. Beroun. 
Služba vyžaduje zkušenost s prací s malými dětmi, vhodné je vzdělání zdr. směru.
Rozsah služby je cca. 100 hodin měsíčně, ve všední dny, i během prázdnin. 
 
Osobním asistentem se může stát každý zdravotně způsobilý a bezúhonný člověk, který má dokončené základní vzdělání a je ochotný si ho dále doplňovat. 
 
Náplní práce osobního asistenta je pomoc znevýhodněným spoluobčanům (hygiena, podávání jídla, drobný úklid, doprovody, společnost atd.) 
 
Požadujeme:
 
minimálně základní vzdělání, ochotu a schopnost se dále vzdělávat 
bezúhonnost 
spolehlivost, poctivost a skromnost
trpělivost a empatii
fyzickou zdatnost
časovou flexibilitu 
 
Uvítáme:
 
požadované vzdělání (např. kurz pracovníka v sociálních službách)
praxi a zkušenosti v práci s lidmi 
 
Výkon činnosti osobního asistenta je na Dohodu o provedení práce (DPP), případně dále na Dohodu o pracovní činnosti (DPČ). Odměna za hodinu práce je 69 Kč. 
 
Nástup od června !
 
Pokud chcete být prospěšní lidem, kteří se bez pomoci druhého člověka neobejdou, a splňujete nezbytné předpoklady pro tuto práci, kontaktujte, prosím, pí. Janu Červánkovou elektronicky na plzensko@pecovatel.cz.

e-mail:
web: