Osobní asistent – koordinátor (Žďár nad Sázavou)

Oblastní charita Žďár nad Sázavou hledá posilu do svého týmu na pozici pracovník/pracovnice v sociálních službách – osobní asistent/ka – koordinátor/ka pobočky pro zařízení Osobní asistence, pobočka Bystřice nad Pernštejnem.

Náplň práce:
  • přímá práce s uživateli služby v jejich domácnostech včetně vedení dokumentace
  • tvoření harmonogramu práce a další administrativní úkony
  • místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem a okolí
  • nástup: leden 2018

Nabízíme:

  • práci na celý nebo částečný úvazek
  • zajímavou a obohacující práci
  • práci pod supervizí a odborným vedením
  • odborné vzdělávání
  • dobrý pracovní tým
  • zaměstnanecké benefity
  • zázemí stabilní organizace

Požadujeme:

  • vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. (možné doplnit absolvováním kvalifikačního kursu)
  • předpoklady pro práci s lidmi, dobré komunikační schopnosti
  • dobré organizační schopnosti a předpoklady pro administrativní práci
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • časovou flexibilitu
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka)
  • znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na adresu Osobní asistence, Čechova 1660/30, 594 01 Velké Meziříčí nebo na email jaroslava.pavlickova@zdar.charita.cz do 30. 11. 2017. Bližší informace: Mgr Jaroslava Pavlíčková, mob.: 733 755 870

e-mail: jaroslava.pavlickova@zdar.charita.cz
web: http://zdar.charita.cz/volna-mista/