Pečovatel/ka do terénu (Moravská Třebová)

Charita Moravská Třebová nabízí volné pracovní místo do rozšiřující se Charitní pečovatelské služby Pečovatel/pečovatelka do terénu.

Požadujeme:
  • zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, časová flexibilita /střídání služeb o víkendech a svátcích/
  • aktivní řízení motorového vozidla /platný řidičský průkaz sk. B/
  • pozitivní vztah k seniorům a lidem se znevýhodněním, schopnost empatie a vlídného přijetí
  • samostatnost, spolehlivost, zvládání stresu, příjemné vystupování
  • schopnost týmové spolupráce, dobré komunikační dovednosti, férovost
  • základní schopnost práce s počítačem (uživatelsky Word, Outlook, internet)
  • Ochotu pracovat v církevní organizaci a respekt k jejímu poslání, hodnotám a Kodexu

Výhodou:

  • zkušenost v práci s lidmi (zejména s lidmi s demencí, seniory /vzdělání v tomto směru)
  • praxe v sociálních službách (v terénní, případně v jiné)
  • odborná způsobilost – splnění kvalifikačních požadavků na pozici pracovníka v sociálních službách dle §116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách

Nabízíme:

  • zajímavou a smysluplnou práci
  • možnost dalšího odborného růstu a profesního rozvoje, vzdělávání
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu, zaškolení, spolupráce s odborníky
  • možnost seberealizace, velkou míru samostatnosti a odpovědnosti
  • 5 týdnů dovolené, firemní benefity, podpora externího supervizora

Základní popis pracovní pozice:

  • vykonávání přímé práce s klienty v jejich domácím prostředí – terénní práce /pomoc s hygienou, se zajištěním a přípravou stravy, úklidy, nákupy, doprovody k lékařům aj./
  • provádění záznamů o denních činnostech, práce s informačním programem, internetem
  • Místo výkonu práce: Moravská Třebová a obce regionu Moravskotřebovsko a Jevíčsko
  • Předpokládaný nástup: červenec 2019 nebo dle dohody
  • Vše úvazku: 0,5 /částečný/ nástupní mzda: 10 000 Kč

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení:

  • ručně psaný motivační dopis
  • strukturovaný životopis
  • Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro inzerovanou pracovní nabídku dávám, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování a uchovávání
  • Přihlášky zasílejte do 20. 6. 2019 na adresu: Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01 Moravská Třebová – obálku označte heslem „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ CHPS“, nebo scan na e-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz.

Vybraní zájemci budou pozvání k přijímacímu pohovoru. Charita Moravská Třebová si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.

e-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz
web: https://www.mtrebova.charita.cz/volna-mista/pecovatel-pecovatelka-do-terenu/