Pečovatel / pečovatelka – pracovník v sociálních službách (Praha)

Pečovatelská služba Praha 3 hledá nové kolegy / kolegyně na pozici pečovatel / pečovatelka – pracovník v sociálních službách.

Rádi do svých řad přivítáme nové zaměstnance, jenž by s námi chtěli pomáhat klientům, kteří se ocitli vzhledem ke svému věku, zdravotnímu stavu či chronickému onemocnění v nepříznivé sociální situaci.
Náplní práce je pomoc klientům s hygienou nebo se zajištěním chodu domácnosti, donáška jídla, pomoc s přípravou a podáním stravy, drobné pochůzky, nákupy apod. Služba se poskytuje v domácnostech klientů.
Pro práci je potřeba kladný vztah k seniorům, dobrý zdravotní stav, vstřícné vystupování, trestní bezúhonnost, časová flexibilita, zodpovědnost a samostatnost, uživatelská znalost práce na PC. Výhodou, nikoliv podmínkou, je kvalifikace Pracovník v sociálních službách.

Nabízíme smysluplné zaměstnání na hlavní pracovní poměr v přátelském kolektivu, tarifní platové ohodnocení, stravenkový paušál, nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, příspěvek na dopravu apod.

V případě zájmu nám o sobě dejte vědět emailem na tomesova@psp3.cz. Pošlete nám Váš životopis a pár řádků o tom, co Vás k této práci motivuje.

Těšíme se na Vás.