Pedagoga předškolního vzdělávání „ŠKOLKY V ZAHRADĚ“ v Kutné Hoře

Náplň práce:
  • spolupráce při utváření programu pro děti (kolektiv max. 15 dětí)
  • tvorba a realizace komunitních aktivit pro děti a rodiče z okolí školky
  • realizace celodenního programu pro děti (polovina dne venku)
  • komunikace s rodiči dětí
  • asistence při stravování dětí
Požadujeme:
  • vzdělání střední pedagogická škola nebo předškolní vzdělávání na VOŠ
  • praxe min. 3 roky
  • AJ a logopedie výhodou
  • hra na hudební nástroj či výtvarné dovednosti
  • kladný vztah k přírodě a pedagogice tímto způsobem zaměřené (koncept Lesní mateřské školky, Montessori a Waldorfská pedagogika)
  • fyzickou (denní pobyt venku) i psychickou odolnost
  • předpoklady k samostatné i týmové práci
  • kreativitu, komunikativnost
Nabízíme:
  • poměr na dobu určitou s možností prodloužení úvazek (10 – 30 h./týdně) po dohodě
  • nástupní plat: 120,-/hodinu
  • zajímavou a kreativní práci
  • zázemí etablované organizace profesní podporu (supervizi, metodickou pomoc, intervizi)
  • možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady
  • příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu
Váš strukturovaný životopis a motivační dopis (Co Vás vede k tomu, že se hlásíte na toto
místo?  Co Vás na této pozici láká? Jak si tuto práci představujete?)
zasílejte na adresu:
( do předmětu uveďte „Výběrové řízení – školka v zahradě“)

Termín nástupu: květen 2013
K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty.
Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese: http://www.os-prostor.cz

e-mail: skolkavzahrade@os-prostor.cz
web: http://www.os-prostor.cz