Poradce občanské poradny (Praha, Beroun)

Občanská poradna REMEDIUM hledá kolegu nebo kolegyni na úvazek v rozsahu 0.5 – 1.0. Jedná se o pozici poradce občanské poradny – sociální pracovník.

Nabízíme:
  • Kreativní a rozvojové prostředí stabilní neziskové organizace
  • Přátelský kolektiv
  • Práce v malém týmu
  • Pravidelná supervize
  • 6 týdnů dovolené
  • Úvazek: 0.5 – 1.0 dle dohody
  • Mzda v závislosti na doložitelných zkušenostech uchazeče souvisejících s hledanou pozicí
  • Nástup 1. července 2017, možnost dohody nižšího úvazku v červenci a srpnu a jeho zvýšení od září 2017
Náplň práce:
  • vedení poradenských rozhovorů s klienty
  • zpracovávání internetových dotazů
  • vedení dokumentace
  • příprava a vedení seminářů pro veřejnost
  • spolupráce na tvorbě metodických dokumentů
  • organizační zajištění služby
Místo práce: Praha, Beroun

Očekáváme:
  • Odborné vzdělání sociálního pracovníka dle §110 zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
  • min. 1 rok praxe v sociální oblasti
  • doložená trestní bezúhonnost
  • orientace v právním systému, a to zejména v oblasti občanského, rodinného a pracovního práva, v oblasti sociálního zabezpečení a občanského soudního řízení
  • zkušenost s odborným sociálním poradenstvím (zkušenost s občanským poradenstvím výhodou)
  • orientace v neziskovém sektoru
  • Dovednosti: vedení poradenského rozhovoru, počítačová gramotnost (MS Office – min. Word, Excel, Outlook, znalost programu ASPI výhodou), zkušenosti s lektorováním výhodou.
  • Schopnosti: časová flexibilita, komunikativní a vstřícné jednání, otevřenost k práci se sebou samým a ochota se neustále vzdělávat, pečlivost, systematičnost, odolnost proti zátěži, schopnost týmové spolupráce, organizační schopnosti.
Motivační dopis v rozsahu min. 1 normostrany, ve kterém doložíte Vaší motivaci, míru naplnění uvedených požadavků a zkušenosti s obdobnou prací + strukturovaný pracovní životopis, zašlete nejpozději do 4. června 2017.

e-mail: obcanskaporadna@remedium.cz
web: http://www.jobs.cz/rpd/1206296768/?rps=233