Poradce rané péče (Brno, JMK)

SLEZSKÁ DIAKONIE, Poradna rané péče DOREA vypisuje výběrové řízení na pozici poradce rané péče na plný úvazek pro terénní práci (na území JMK) v rodinách s dětmi se zdravotním postižením a ohroženým psychomotorickým vývojem od 0 – 7 let (s mentálním, tělesným, kombinovaným postižením a ohroženým psychomotorickým vývojem z důvodu např. předčasného porodu apod.)

Náplň práce:

  • poskytuje ranou péči podle § 54 zákona o sociálních službách
  • zakládá a vede dokumentaci klientů
  • spolupracuje s dalšími odborníky podílejícími se na péči o dítě
  • komunikuje s dalšími organizacemi a úřady (speciální MŠ, ZŠ, NNO, SPC, zdravotnická zařízení, sociální odbory apod.)
  • podílí se na programech a akcích realizovaných PRP DOREA
  • vyhledává a realizuje příležitosti k prezentaci rané péče a služeb PRP DOREA

Požadujeme:

  • VŠ obor speciální pedagogika
  • čistý trestní rejstřík
  • komunikační dovednosti
  • schopnost práce v týmu
  • dobrá znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • aktivní řidič
  • vítána praxe v oblasti podpory rodiny, práce s dětmi raného nebo předškolního věku a s lidmi se zdravotním postižením
  • aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti

Nabízíme:

  • možnost dalšího vzdělávání v oboru
  • smysluplné a zajímavé zaměstnání
  • dobré pracovní zázemí a vztahy v týmu
  • zázemí stabilní organizace
  • mzdové podmínky: 13 200,- + osobní ohodnocení (po zkušební době)

Předpokládaný nástup 1. 10. 2013. Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu l.vojtkova@dorea.cz nejpozději do 20.8.2013, do předmětu e-mailu uveďte VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ PORADCE RP.

Přihláška bude obsahovat strukturovaný životopis a motivační dopis. Na základě posouzení zaslaných dokumentů budou úspěšní uchazeči telefonicky kontaktováni a zařazeni do prvního kola výběrového řízení, které se uskuteční 28.8.2013.

e-mail: l.vojtkova@dorea.cz
web: http://www.dorea.cz/