Pracovník/ce PR (Brno)

DROM, romské středisko vypisuje výběrové řízení na pozici pracovník/pracovnice PR. Úvazek flexibilní, přibližně 20h měsíčně (DPP), odměna: 200-250Kč/hod (dle zkušeností).

Náplň práce:
  • naplňování PR strategie organizace
  • administrace webových stránek a Facebooku
  • psaní tiskových zpráv, komunikace s médii
  • oboustranná komunikace s veřejností
  • spolupráce na organizaci akcí pro veřejnost
  • práce s multimédii (foto, video)

Požadujeme:

  • zkušenosti s psaním tiskových zpráv a komunikací s médii
  • aktivní přístup k oslovování médií a prezentaci organizace
  • aktivní zájem o problematiku sociálního začleňování
  • výbornou znalost češtiny
  • výborné komunikační schopnosti, marketingové a koncepční myšlení
  • kreativitu, flexibilitu, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu
  • anglický jazyk aktivně

Nabízíme:

  • samostatnou, zodpovědnou a kreativní práci v příspěvkové organizaci města Brna
  • vstřícné a příjemné pracovní prostředí
  • do budoucna možnost práce na PS nebo DPČ

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 31. 3. 2018 na e-mail: marcela.hanzlova@drom.cz. Vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky nebo e-mailem a pozváni k ústnímu pohovoru. Kontaktní osoba: Ing. Marcela Foralová Hanzlová, mobil: 731 692 955

e-mail: marcela.hanzlova@drom.cz
web: http://www.drom.cz