Pracovník komunitního centra (Praha)

AOP je nezisková organizace, která byla zřízena pro rozvoj sítě občanských poraden. Občanské poradny poskytují nezávislé, odborné, nestranné a bezplatné sociálně odborné poradenství v 18 právních oblastech a upozorňují příslušné státní a místní orgány na nedostatky legislativy a na neřešené problémy občanů. Pozice pracovníka komunitního centra vznikla v rámci projektu Společně pro Prahu 7, který je zaměřený na integraci do společnosti seniorů a rodin s dětmi v nepříznivé sociální situaci. Pro dosažení tohoto cíle bylo zřízeno nové kulturně komunitní centrum na Praze 7. Projekt je financován z operačního programu Praha-pól růstu ČR.

Požadujeme:
  • zkušenosti s prací se seniory nebo s rodiny s dětmi
  • schopnost samostatné a týmové práce
  • komunikační dovednosti
  • spolehlivost

Náplň práce:

  • vedení komunitního centra
  • příprava seminářů, vernisáží, kulturních a dalších aktivit
  • komunikace s klienty centra vedení Odpoledního mezigeneračního klubu
  • komunikace s dalšími organizacemi
Nástup: možný ihned
Úvazek: 0,6
Místo výkonu práce: Praha 7
Poměr na dobu určitou: 1 rok

Pokud máte o tuto pozici zájem, zašlete svůj životopis na emailovou adresu: andrea.kuzelova@obcanskeporadny.cz.

e-mail: andrea.kuzelova@obcanskeporadny.cz