Pracovník / Pracovnice v sociálních službách (Bystřice nad Pernštejnem)

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníky na pozice Pracovník / Pracovnice v sociálních službách – pečovatel / pečovatelka pro Charitní pečovatelskou službu v Bystřici nad Pernštejnem.

Náplň práce:

  • přímá práce s uživateli služby v jejich domácím prostředí
  • vedení související dokumentace

Místo výkonu práce: Bystřice n. P. a okolí

Nástup: srpen / září, popř. dle domluvy

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu (zástup za pracovníka v pracovní neschopnosti) nebo dohodu o provedení práce v rozsahu dle domluvy (zástupy za dovolené, práce v odpoledních a večerních hodinách, o víkendech),
  • zajímavou a smysluplnou práci,
  • další vzdělávání, supervizi,
  • práci v příjemném kolektivu,
  • zaměstnanecké benefity,
  • zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

  • odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. (kvalifikační kurz pracovníka v soc. službách je možné si doplnit),
  • předpoklady pro práci s lidmi,
  • spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, bezúhonnost,
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka,
  • očkování proti žloutence typu B (možnost doočkování) a zdravotní průkaz,
  • trestní bezúhonnost.

Pracovní pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské či rodičovské dovolené, studenty nebo aktivní pracovníky ve starobním důchodu.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na email: petra.jezova@zdar.charita.cz

Bližší informace: Petra Ježová, DiS., mob.: 777 155 374, email: petra.jezova@zdar.charita.cz

e-mail: petra.jezova@zdar.charita.cz
web: https://zdar.charita.cz/kariera/volna-mista/pracovnik-pracovnice-v-socialnich-sluzbach-pecovatel-ka-pro-charitni-pecovatelskou-sluzbu/