Pracovník pro PR a Fundraising (Chrudim)

Občanské sdružení Amalthea se sídlem v Chrudimi přijme do svého týmu poskytujícího služby rodinám s dětmi na území Pardubického kraje pracovníka/pracovnici na pozici pracovník pro PR a Fundraising na 0,5 úvazku na dohodu o pracovní činnosti nebo ŽL. Nástup možný ihned (resp. dle dohody).

Náplň práce:

– na základě návrhů od vedoucích programů a ředitele spoluvytváří a koordinuje plnění ročního plánu PR aktivit a propagace
– koordinuje a edituje přípravu textů výroční zprávy a zajišťuje její vydání a distribuci
– je v kontaktu s grafikem sdružení a koordinuje zadávání podkladů pro něj
– aktualizuje internetové profily sdružení
– zodpovídá za jednotnou image propagačních materiálů sdružení
– zodpovídá za aktuálnost web stránek v součinnosti s vedením organizace
– pořizuje a zodpovídá za evidenci foto a video archivu
– zodpovídá za archiv PR výstupů a vlastních propagačních materiálů
– na základě návrhů od vedoucích programů a ředitele spoluvytváří a koordinuje roční plán fundraisingových aktivit
– aktivně vyhledává nové zdroje financování a dárce z řad soukromých a právnických osob
– realizuje fundraisingové akce
– zodpovídá za přiměřenou komunikaci a péči o firemních a individuální dárce
– koordinuje a administruje veřejnou sbírku, DMS
– komunikuje a udržuje kontakt s médii

Požadujeme:

– středoškolské či vyšší vzdělání
– praxi v PR a fundraisingu
– další vzdělání v oblasti PR a fundraisingu výhodou
– znalost práce na PC (Windows, MS Office, internet)
– řidičský průkaz sk. B a řidičské zkušenosti
– znalost sociální a neziskové sféry výhodou
– znalost anglického jazyka – na komunikační úrovni
– velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti vč. psaných textů
– ochotu dále se vzdělávat, podílet se metodické a koncepční činnosti organizace

Nabízíme:

– know-how oboru se širokým rozvojovým potenciálem
– spolupráci v týmu a metodické zázemí
– profesní rozvoj na zajímavé pozici
– možnost dalšího vzdělávání
– možnost zapojení do transformace systému péče o ohrožené děti v České republice

Pokud bude uchazeč vybrán do dalšího kola k osobnímu setkání, je jeho součástí vypracování zadaného úkolů či modelových situací týkajících se písemné a ústní prezentace.

Každý zájemce zašle přihlášku do výběrového řízení, strukturovaný životopis a motivační dopis.

Termín zasílání přihlášek – do 30.4.2015, termín nástupu dle dohody.

web: http://www.amalthea.pardubice.cz/