Pracovník v soc.sl – terapeut (Hradec Králové)

Oblastní charita Hradec Králové vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici pracovník/ce v sociálních službách – pracovní terapeut pro sociální službu Sociální rehabilitace, v rámci Domu Matky Terezy – střediska sociálních služeb pro lidi bez domova, na úvazek 1,0 s předpokládaným termínem nástupu 22. 2. 2017 nebo dle dohody.

Požadujeme:
  • způsobilost dle § 116 1b) zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách nebo aktivní zájem si vzdělání doplnit
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, dobrou znalost práce na PC, internetu
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu, spolehlivost, týmovost, komunikační a organizační dovednosti
  • ochotu ztotožnit se s hodnotami Oblastní charity HK a posláním pracoviště
  • praxi v sociálních službách (nejlépe v podobné činnosti), popřípadě další vzdělání v oblasti sociální práce výhodou
  • schopnost vést menší skupinu klientů při činnosti a zajištění prezentačních a charitativních akcí
  • vztah ke kreativní tvorbě a prokazatelné schopnosti v této oblasti
  • přehled o technikách, dovednost je využívat a schopnost učit je druhé

Náplň práce:

  • intenzivní komunikace s různorodou klientelou
  • zajištění bezpečného průběhu v činnosti, nápadité tvoření, nákup materiálu
  • organizování, zajištění a účast na prodejních akcích (i o víkendech) ● podpora klienta při udržení nebo získání dovedností a návyk
  • vedení evidence poskytnutých činností a průběhu služby, spolupráce se sociální pracovnicí
  • účast na poradách týmu, supervizích

Nabízíme:

  • zázemí stabilní neziskové organizace
  • smysluplnou práci
  • podporu přátelského pracovního týmu
  • možnost dalšího odborného vzdělávání
  • týden dovolené navíc, stravenky

V případě Vašeho zájmu zasílejte do 10. 2. 2017 elektronickou poštou na adresu prihlaska3@charitahk.cz následující dokumenty:

  • motivační dopis
  • strukturovaný životopis
  • kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení
  •  prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): „Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování.

O Vašem postupu do druhého kola výběrového řízení budete vyrozuměni do 17. 2. 2017 Předpokládaný termín druhého kola výběrového řízení – 21. 2. 2017 Oblastní charita Hradec Králové, Komenského 266, 500 03 Hradec Králové, www.charitahk.cz.

e-mail: prihlaska3@charitahk.cz
web: http://www.charitahk.cz