Pracovník v sociálních službách – Domov U Biřičky Hradec Králové

Požadujeme:
Min. základní vzdělání potřebné k výkonu povolání dle § 116 zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách – Znalost sociálně zdravotní problematiky seniorů a občanů se zdravotním a duševním postižením – Akreditovaný kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách výhodou – Praxe na pozici pracovníka v sociálních službách u pobytové služby a práce s danou cílovou skupinou výhodou.
Další požadavky:
– Trestní bezúhonnost – Zdravotní způsobilost (psychická stabilita) – Schopnost komunikace a jednání s lidmi – Týmová spolupráce – Profesionální přístup k práci – Samostatnost, důslednost, pečlivost.¨
Nabízíme:
Zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace; možnost profesního růstu, příjemné pracovní prostředí. Práci na plný úvazek, odměňování dle nařízení vlády č. 564/2006 v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis, příplatky za soboty, neděle, svátky, noční směny. Po zapracování osobní příplatek, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení, příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže, odměny k životním a pracovním jubileím.

e-mail: nschafferova@ddhk.cz
web: www.ddhk.cz