Pracovník v sociálních službách (Kolín)

Organizace Prostor plus hledá vhodné kandidáty na obsazení pozice pracovník v sociálních službách v programu pro matky bývalé uživatelky – sociálně aktivizační služba.

Náplň práce:
  • ambulantní a terénní sociální práce
  • základní sociální poradenství
  • doprovázení klientů
  • aktivizační služby
  • individuální i skupinová práce
  • spolupráce s návaznými službami a institucemi
  • vedení příslušné dokumentace a další administrativní činnosti

Požadujeme:

  • VŠ, VOŠ, Základní kvalifikační kurz pro práci v sociálních službách podle požadavků zákona č. 108/2006 Sb.
  • věk minimálně 23 let
  • způsobilost k právním úkonům
  • motivaci a předpoklady pro práci s danou cílovou skupinou
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC
  • ochotu dále se vzdělávat
  • předpoklady k samostatné i týmové práci
  • kreativitu, komunikativnost
  • časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
  • ochotu pracovat v odpoledních i večerních hodinách

Výhodou:

  • praxe v oboru
  • zkušenosti s cílovou skupinou
  • zkušenosti s odborným poradenstvím

Nabízíme:

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • plat 17.000,- Kč – 21.000,- Kč
  • zázemí etablované organizace
  • profesní podporu (supervize, metodickou pomoc, intervizi)
  • možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady
  • příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu
  • místo výkonu práce: Kolín

Váš životopis a motivační dopis zasílejte do 22.10.2016 na adresu: eva.benesova@prostor–plus.cz, tel.: 774 650 350 (!! Do předmětu, prosím, uveďte „Výběrové řízení – pracovník v sociálních službách v programu pro matky bývalé uživatelky“!!) K ústnímu pohovoru pozveme emailem nebo telefonicky vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace. Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese: http://www.prostor-plus.cz.

e-mail: eva.benesova@prostor-plus.cz
web: http://www.prostor-plus.cz/kariera/