Pracovník v sociálních službách (Moravská Třebová)

Charita Moravská Třebová hledá do Andělského terapeutického obchodu, který je součástí služby Sociálně terapeutické dílny Ulita, pracovníka v sociálních službách.

Požadujeme:

  • vzdělání dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., min. kurz pro Pracovníky v sociálních službách. SŠ, VOŠ výhodou
  • dovednost obsluhovat a jednat se zákazníky, objednávat zboží, aranžování výrobků,
  • kreativita, estetické cítění,
  • práce s pokladním systémem a finanční hotovostí
  • schopnost týmové práce,
  • empatie, jednání s klienty a jejich aktivní zapojování do činností
  • schopnost organizovat vlastní práci,
  • flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, aktivita
  • schopnost příjemné komunikace a vystupování, spolehlivost, férové jednání
  • znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B
  • loajalita, ochota pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním a hodnotami

Nabízíme:

  • zajímavou, tvořivou a smysluplnou práci v sociální oblasti
  • možnost seberealizace, dalšího odborného růstu a vzdělávání
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu a zaškolení
  • benefity organizace – 5 týdnů dovolené, výhodný telefonní tarif pro rodinné příslušníky aj.
  • zajímavou a smysluplnou práci, kvalitní pracovní vybavení

Stručný popis pracovní pozice:

  • přímé poskytování služby klientům – každodenní kontakt a práce s klientem práce v terapeutickém Andělském obchodě podpora klientů při naplňování jejich individuálních cílů úzká spolupráce s kolegy, sociálním pracovníkem a vedoucí služby
  • Místo výkonu práce: Bránská 210/18, 571 01 Moravská Třebová
  • Předpokládaný nástup: 1. 8. 2018, případně dle dohody
  • Nástupní mzda: 19 000 Kč, výše úvazku: 1,0

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování a uchovávání.

Přihlášky zasílejte do 15. 7. 2018 na adresu: Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01 Moravská Třebová – obálku označte heslem „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ“, nebo scanem na e-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz

Vybraní zájemci budou pozvání k přijímacímu pohovoru, který proběhne v termínu od 16. – 21. 7. 2018.

e-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz
web: http://www.mtrebova.charita.cz/