Pracovník v sociálních službách (Moravská Třebová)

Charita Moravská Třebová brigádnici/brigádníka na výpomoc do rozvíjející se Charitní pečovatelské služby na pozici pracovník v sociálních službách – vhodné pro maminky na mateřské dovolené, studenty nebo aktivní seniory.

Požadujeme:
  • vzdělání SOU, SŠ
  • výhodou Kurz pro pracovníky v sociálních službách
  • zájem o práci se seniory a s lidmi s postižením
  • časová flexibilita (zástup v případě pracovní neschopnosti nebo dovolené pracovníka v přímé péči, střídavě práce o víkendech a v odpoledních hodinách a dle aktuálních potřeb klientů)
  • samostatnost, zodpovědnost, dochvilnost, férovost, spolehlivost
  • schopnost empatie, vlídný lidský přístup, příjemná komunikace a vystupování
  • trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • loajalita, ochota pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním a hodnotami

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci formou spolupráce na DPP či DPČ
  • smysluplnou a různorodou práci v sociální oblasti: každý klient je osobnost a potřebuje individuální přístup
  • možnost seberealizace
  • podporu a zaškolení

Stručný popis pracovní pozice:

  • přímé poskytování služby klientům v jejich domácnosti – úklid, zajištění nákupů, pomoc s osobní hygienou, dovážka a podání oběda, atd.
  • podpora klientů při naplňování jejich individuálních cílů
  • úzká spolupráce s kolegy, sociálním pracovníkem a vedoucí služby terénní práce – dojíždění ke klientům
  • Místo výkonu práce: Moravská Třebová a obce v regionu Moravskotřebovska a Jevíčska
  • Předpokládaný nástup: dle individuální domluvy
  • Typ vztahu: dohoda o provedení práce
  • Odměna: 85,- Kč/hod

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení:

  • ručně psaný krátký dopis (několik vět) – proč chcete pracovat na daném místě
  • strukturovaný životopis Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování a uchovávání

Přihlášky zasílejte do 15. 3. 2019 na adresu: Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01 Moravská Třebová – obálku označte heslem „brigáda CHPS“, nebo scanem na e-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz. Vybraní zájemci budou pozvání k přijímacímu pohovoru. O termínu budou předem informováni. Charita Moravská Třebová si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce

e-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz
web: https://www.mtrebova.charita.cz/volna-mista/pracovnik-v-socialnich-sluzbach/