Pracovník v sociálních službách (Ostrava)

Charita Ostrava vyhlašuje výběrové řízení pro Charitní dům sv. Zdislavy – azylový dům pro matky s dětmi na pozici PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH.

Nabízíme:
– plný pracovní úvazek na dobu určitou do 31. 12. 2013 s možným následným prodloužením
– odpovídající platové ohodnocení
– zajímavou a smysluplnou práci
– zázemí stabilní neziskové organizace

Pracovní náplň:
– přímá práce s uživateli služeb dle jejich individuálního plánu
– zajištění provozu Charitního domu (nepřetržitý dvousměnný provoz – denní, noční)

Požadujeme:
– splnění odborné způsobilosti pro výkon pracovníka v sociálních službách nebo sociálního pracovníka dle zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
– výborné komunikační schopnosti a psychická odolnost
– znalost standardů kvality
– znalost práce na PC
– ztotožnění se s filosofií Charity Ostrava a etickým kodexem Charity Česká republika
– motivaci k práci s cílovou skupinou
– řidičský průkaz sk. B výhodou
– praxe výhodou

Místo výkonu práce: Charitní dům sv. Zdislavy – azylový dům pro matky s dětmi, Kapitolní 14, 730 00 Ostrava-Zábřeh

Zájemci o uvedenou pracovní pozici, splňující požadovaná kriteria, mohou zaslat v termínu do 10.10. 2013 přihlášku do výběrového řízení spolu se svým životopisem na adresu:

Charitní dům sv. Zdislavy – azylový dům pro matky s dětmi, Kapitolní 14, 730 00 Ostrava-Zábřeh

Předpokládaný termín nástupu: 17.10.2013

Bližší informace: Bc. Monika Tvarůžková, vedoucí Charitního domu sv. Zdislavy, tel.: 737 553 160, e-mail: cho.zdislava@charita.cz, www.ostrava.charita.cz

e-mail: cho.zdislava@charita.cz
web: http://ostrava.caritas.cz/volna-mista/pracovnik-v-socialnich-sluzbach/