Pracovník v sociálních službách (Praha)

Pro posílení naše kolektivu hledáme nového kolegu na pozici pracovníka v sociálních službách. Nehledáme supermana, ale správného a dobrého člověka! Vaším hlavním úkolem bude poskytování přímé pomoci při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu našim klientům – to v rámci nepřetržitého provozu sociální služby osobní asistence.
Od roku 1992 umožňujeme dospělým lidem s tělesným postižením samostatný život – např. tím, že jim pomáháme s přesuny, s oblékáním, s hygienou, s použitím WC nebo je někam doprovázíme, uklidíme jim či jim prostě přijdeme pomoci kdykoliv je třeba.
Místem výkonu práce je Praha 11 – Chodov. Upřednostňujeme zaměstnání na hlavní pracovní poměr, možnost však i na smlouvu či dohodu v kratším rozsahu. Předpokládáme nástup v červnu či červenci 2016.
Očekáváme někoho s odpovídající kvalifikací, ale ani šikovného člověka bez kvalifikace nezavrhneme. Důležitá je pro nás praxe na obdobné pozici popř. jiné zkušenosti s poskytováním péče a ochota pracovat v nepřetržitém provozu. Zcela nutná je trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost a dobrá fyzická zdatnost (např. zvládnout přesun klienta z vozíku na toaletu či na postel). Jinak by byla fajn Vaše spolehlivost, samostatnost, lidská empatie a schopnost sebereflexe.
Nabízíme smysluplnou práci a zázemí v příjemných prostorech. Dobrá je určitě možnost individuálního plánování směn, či příspěvek na dopravu a oblečení. Někoho by mohl zajímat náborový příspěvek ve výši 10 tis. Kč, jinak platové ohodnocení je ve výši 95 Kč za hodinu, spolu s příplatky za práci v noci a o víkendu 20%. Toho, kdo má zájem o svůj rozvoj, může zajímat hrazené další vzdělávání nebo odborná knihovna a pravidelná supervize. Jako bonus nabízíme slušného šéfa, který nesedí jen v kanceláři a jenž vede vcelku domácký pracovní kolektiv.
Pokud Vás naše nabídka oslovila a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem na e-mail info@kvp.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.
V případě potřeby Vám bližší informace poskytne vedoucí služby osobní asistence, Mgr. Tomáš Drábek, na tel. č. 727 821 669. Více informací o nás, o naši vizi nebo o službě osobní asistence můžete nalézt na našem webu www.kvp.cz.

e-mail: info@kvp.cz
web: http://www.kvp.cz/