Pracovník v sociálních službách (Praha)

Hornomlýnská o.p.s., Centrum Filipovka příjme odborného asistenta/asistentku odlehčovací služby.

Náplň práce:
  • Přímá péče o děti se zdravotním postižením v odlehčovací službě
  • Práce s dětmi dle požadavku rodičů a individuálních plánů
  • Podílení se na individuálním plánování služby
  • Komunikace se zákonnými zástupci dětí
  • Podílení se na běžném denním chodu a rozvoji služby

Požadujeme:

  • Orientace v problematice sociálních služeb zkušenost při zvládání běžných úkonů péče o děti se zdravotním postižením (osobní hygiena, podávání stravy, výchovně-vzdělávací činnosti)
  • Empatie, pozitivní vztah k dětem s postižením, psychická odolnost spolehlivost, zodpovědnost
  • Samostatnost a kreativita vzdělání v oboru muzikoterapie, arteterapie, bazální stimulace, masáží, alternativní komunikace apod.
  • Výhodou hra na hudební nástroj vítána

Nabízíme:

  • Smysluplnou práci v neziskovém sektoru
  • Pracovní úvazek 1,0
  • Prostor pro realizaci vlastních nápadů
  • Hezké pracovní prostředí, kvalitní vybavení služby
  • Možnost dalšího profesního rozvoje
  • Pravidelné supervize
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Mladý kolektiv

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj strukturovaný životopis, motivační dopis a případně svou fotografii na e-mailovou adresu – kocarova@hornomlynska.cz.