Právník poradny (Tišnov)

Máte v povaze pomáhat lidem? Chcete pracovat v neziskové organizaci? Zajímáte se o oblast dluhového a rodinného poradenství? Dokážete zajistit právní pomoc našim klientům? Pak je tato práce přesně pro Vás! Charita Tišnov hledá právníka/právničku.

Pracovní náplň:
  • individuální práce s klienty dle standardů kvality sociální služby
  • klientská práce se zaměřením na oblast dluhového a rodinného poradenství
  • spolupráce s odborným sociálním pracovníkem Poradny Porta Tišnov

Požadujeme:

  • právní vzdělání (VŠ)
  • orientace v oblasti občanského a rodinného práva, v Zákoníku práce, angažovanost a aktivitu v řešení konkrétních případů
  • zkušenost v práci s lidmi
  • ochotu a schopnost veřejně prezentovat organizaci, samostatnost, profesionalitu a bezúhonnost

Nabízíme:

  • kreativní a společensky potřebnou práci
  • odpovídající platové ohodnocení a zázemí
  • další profesní i osobnostní vzdělávání, možnost rozvoje dovedností

Vaše pracoviště bude na ulici Ráboňova 116 v Poradně Porta Tišnov, nabízíme Vám plný pracovní úvazek na HPP. Termín nástupu dohodou. Své životopisy a motivační dopisy včetně specifikace platových (a dalších) preferencí zašlete do 15.12. emailem na tisnov@tisnov.charita.cz. Informace a dotazy – Mgr. Marcela Káčová Mobil: 731 646 871. Více o službě Poradna Porta Tišnov – odborné sociální poradenství na www.tisnov.charita.cz.

e-mail: tisnov@tisnov.charita.cz
web: http://tisnov.charita.cz/volna-mista/pravnik-pro-poradnu-porta-tisnov/