Programový/á manažer/ka (Praha)

Otevřená společnost, o.p.s. hledá uchazeče na pozici Programový/á manažer/ka programu zaměřeného na svobodný přístup občanů k informacím.

Náplň práce:
• Vedení programu zaměřeného na svobodný přístup k informacím
• Koordinace poradny Otevřete.cz
• Získávání finančních prostředků z veřejných zdrojů a od soukromých dárců
• Sledování grantových výzev a zpracovávání projektových žádostí
• Komunikace o programu prostřednictvím nových médií
• Koordinace týmu expertů/ek a konzultantů/ek
• Komunikace s dalšími partnery organizace
• PR programu
• Spolupráce s manažerkami a manažery dalších programů organizace a finanční manažerkou

Požadujeme:
• VŠ vzdělání
• Znalost problematiky svobodného přístupu k informacím
• Obecná znalost oblastí dodržování lidských práv v ČR a boje proti korupci v ČR a v zahraničí
• Zkušenosti s projektovým řízením (minimálně 3 roky)
• Zkušenosti s psaním projektů a jejich reportováním
• Zkušenosti s komunikací prostřednictvím nových médií (sociální sítě)
• Zkušenosti s koordinací lidí
• Zkušenosti s poradenskou činností
• Výbornou znalost angličtiny (slovem i písmem)
• Komunikační a prezentační dovednosti, schopnost jednat s různými cílovými skupinami
• Tvůrčí přístup
• Reference

Nabízíme:
• Práce v tvůrčím, kreativním a otevřeném prostředí
• Možnost osobního rozvoje a získání nových kontaktů
• Pracovní poměr na celý úvazek
• Práci v přátelském kolektivu
• Flexibilní pracovní dobu
Nástup: srpen 2014

V případě splnění požadovaných nároků zašlete motivační dopis spolu životopisem na emailovou adresu: lucie.slaukova@osops.cz do 20. července 2014.

Kontakt:
Otevřená společnost, o.p.s.
Uruguayská 5, Praha 2

Kontaktní osoba: Lucie Slauková, 222561913, lucie.slaukova@osops.cz

e-mail: lucie.slaukova@osops.cz
web: http://www.otevrenaspolecnost.cz