Projektový koordinátor pro podporu migrantů (Praha)

EKS přijme projektového koordinátora/koordinátorku pro vzdělávací projekty zaměřené na podporu migrantů a odborné veřejnosti.

Náplň práce:

Jde o práci na celý pracovní úvazek s nástupem ihned, v kanceláři v Praze s výjezdy do Středočeského kraje a do Plzně.  Projektový koordinátor/koordinátorka bude mít v kompetenci administraci dvou projektů. Bude dále zajišťovat nábor do kurzů ve Středočeském kraji a jejich logistické zajištění a komunikaci s klienty kurzů. Bude se rovněž podílet na dalších činnostech v rámci týmu především v oblasti propagace.

Požadujeme:
•    VŠ vzdělání
•    zkušenost s řízením projektů financovaných z ESF
•    velmi dobré organizační schopnosti
•    klientský přístup a výborné komunikační dovednosti
•    zájem o problematiku migrace a rovných příležitostí
•    orientaci ve finančním plánování
•    preciznost a systematičnost
•    samostatnost a zodpovědnost
•    znalost AJ na komunikační úrovni
•    znalost práce na PC (Word, Excel, Internet) a využívání sociálních sítí

Nabízíme:
•    zajímavou a smysluplnou práci v přátelském kolektivu
•    možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní dovednosti a nápady
•    možnost dalšího vzdělávání a růstu
•    časovou flexibilitu
•    odpovídající finanční ohodnocení
•    firemní telefon a týden dovolené navíc

Předpokládaná doba nástupu: ihned

Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete do 6. 2. 2013 na emailovou adresu: ivana.sindlerova@ekscr.cz

Vybraní kandidáti a kandidátky budou pozváni ke konkurzu, který se bude konat ve dnech 7. a 8. 2. 2013. Bohužel nejsem schopni individuálně odpovídat na zaslané životopisy. Ozveme se pouze vybraným kandidátům/kandidátkám a to po 6.2. Děkujeme za pochopení.

web: http://www.ekscr.cz/