Projektový manažer (Hradec Králové)

Oblastní charita Hradec Králové vyhlašuje výběrové řízení na pozici projektový manažer, na úvazek 1,0 s předpokládaným termínem nástupu ihned nebo dle dohody.

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru nebo praxi v ekonomice
  • znalost základů podvojného účetnictví
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • praktickou uživatelskou znalost práce na PC (pokročilá znalost Excelu)
  • aktivní spolupráci při zajišťování finanční stabilizace organizace
  • ztotožnění se s hodnotami charity (Kodex Charity ČR) a s její činností
  • řidičský průkaz skupiny „B“
  • trestní bezúhonnost

Uvítáme:

  • zkušenost v problematice finančního řízení projektů a v dotační a grantové problematice v NNO
  • znalost sociálních služeb a charitního prostředí
  • aktivní znalost anglického či německého jazyka

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání grantových a dotačních příležitostí
  • příprava rozpočtů
  • příprava a zpracování podkladů a žádostí pro jednotlivé projekty, vypracování projektů, vytváření projektových žádostí
  • finanční řízení a vyúčtování projektů
  • spolupráce s účetními a s vedoucími středisek

Nabízíme:

  • zázemí stabilní neziskové organizace
  • podporu přátelského týmu
  • účast na smysluplné charitativní činnosti
  • průběžné vzdělávání a profesní rozvoj
  • 1 týden dovolené navíc, stravenky

V případě Vašeho zájmu zašlete elektronickou poštou do 22. 9. 2017 na adresu prihlaska1@charitahk.cz následující dokumenty:

  • strukturovaný životopis obsahující údaje o Vašich profesních předpokladech, Vaši fotografii a kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení
  • motivační dopis
  • krátkou úvahu (rozsah max. 2 strany) na téma: Můj návrh možností financování Oblastní charity Hradec Králové
  • prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): „Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování

Bližší informace na www.charitahk.cz. Oblastní charita Hradec Králové, Komenského 266, 500 03 Hradec Králové.

e-mail: prihlaska1@charitahk.cz
web: http://www.charitahk.cz