Rodinný asistent (Hrochův Týnec a Chrast)

Občanské sdružení Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Rodinný asistent

  • Předpokládaný nástup: 01.09.2013
  • Pracoviště: Hrochův Týnec
  • Pracovní úvazek: 0,5
  • Doba pracovního poměru : 31.12.2013, po dobu realizace projektu

Požadavky na pozici:

  • věk: minimálně 25 let
  • splňuje požadavky na odborné vzdělání dle §116, odstavec 1b, zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • komunikační zdatnost
  • trestní bezúhonnost
  • dobrý psychický a fyzický stav
  • dobrá znalost PC

Pracovní náplň:

  • práce s rodinami (poskytování činností dle zákona č. 108/2006 Sb.) v lokalitách Hrochův Týnec a Chrast – základní výchovná nepedagogická činnost spočívající v prohlubování a upevňování základních hygienických a společenských návyků, působení na vytváření a rozvíjení pracovních návyků, manuální zručnosti a pracovní aktivity,
  • spolupráce s návaznými službami a institucemi
  • vedení dokumentace pod dohledem sociálního pracovníka

Nabízíme:

  • • možnost pokračování pracovního poměru dle možností organizace
  • • flexibilní pracovní dobu
  • • know-how profesionální sociální služby
  • • ohodnocení odpovídající oborovému a regionálnímu standardu
  • • profesní podporu (supervizi, metodiku, intervizi)
  • • možnost dalšího vzdělávání

Výhodou je:

  • systematicky se vzdělávat, ukončený akreditovaný kurz Pracovník v sociálních službách
  • znalost lokalit

Uchazeč zašle elektronicky:

  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis
  • prohlášení o bezúhonnosti
  • souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení

Kontaktní osoba: Sophia Dvořáková, Koordinátor služeb pro lokality Hrochův Týnec a Chrast,tel.:734 154 528, e-mail: sophia@sance.chrudim.cz

Přihlášky zasílejte na mail: sophia@sance.chrudim.cz Předmět zprávy: Výběrové řízení – Rodinný asistent

Termín uzávěrky 1.kola: 18.8.2013

Výběrové řízení je dvoukolové. Vybraní uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria budou pozváni k osobnímu pohovoru. K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Vyhrazujeme si právo nabídnout vybraným uchazečům dobrovolnou „ochutnávkovou“ stáž, případně neobsadit pracovní pozici.

Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese www.sance.chrudim.cz

e-mail: sophia@sance.chrudim.cz
web: http://www.sance.chrudim.cz/