Sociální pracovní pro NZDM (Vysoké Mýto)

SKP-CENTRUM, o. p. s., organizační jednotka Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež EMKO
ve Vysokém Mýtě příjme pracovníka/pracovnici na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE na Dohodu o pracovní činnosti.

Náplň práce:

Sociální pracovník pracuje v přímé péči s uživateli služby, jedná se zájemci o službu, připravuje podklady pro uzavření smlouvy, plánuje průběh poskytování služby – individuálně plánuje společně s uživatelem, poskytuje poradenství, podporu a odbornou pomoc. Zajišťuje administrativu související s výkonem práce.

Nabízíme:

– dohodu o pracovní činnosti, mzda od 85 Kč/hod.,
– kreativní a různorodou práci,
– možnost odborného růstu a bezplatného sebevzdělávání,
– nástup možný okamžitě nebo dle dohody.

Požadujeme:

– odbornou způsobilost pro práci sociálního pracovníka dle zákona č.         108/2006 Sb., o sociálních službách (minimálně VOŠ),
– dobré komunikační dovednosti, pozitivní přístup, schopnost pracovat v         týmu i samostatně,
– spolehlivost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost,
– ochotu k průběžnému vzdělávání,
– kreativita, znalost práce s PC.

Výhodou:

– praxe v oboru,
– znalost problematiky neziskového sektoru,
– řidičský průkaz sk. B.

Místo výkonu práce: Vysoké Mýto.

Požadované dokumenty:

Strukturovaný životopis s uvedením kontaktní údajů, profesních předpokladů, včetně informací o odborných znalostech a dovednostech.

Životopis je potřeba doplnit o následující prohlášení: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování.

Požadované materiály zasílejte e-mailem na: katerina.rejmanova@skp-centrum.cz.

Termín uzavírání přihlášek – průběžně: každý pátek.

!!! Do předmětu emailu napište: VŘ NZDM EMKO !!!

Případné dotazy zodpoví koordinátorka zařízení Kateřina Rejmanová, DiS., telefonní číslo +420 774 658 597.

e-mail: katerina.rejmanova@skp-centrum.cz
web: http://www.skp-centrum.cz/