Sociální pracovnice/ník (Rokycany)

Diakonie Západ vypisuje výběrové řízení na pozici Sociální pracovník Klubu pro děti a mládež (s potenciálem k zastávání vedoucí pozice)

Náplň práce:

  • vyhledávat uživatele, vykonávat přímou kontaktní práci a poskytovat nízkoprahové sociální služby jak v nízkoprahovém zařízení, tak i v terénu
  • vedení a koordinace týmu kolegů
  • pracovat se skupinou i jednotlivci
  • minimalizovat rizika plynoucí z dospívání
  • nabízet zázemí pro smysluplné využití volného času
  • zprostředkovávat další služby a kontakt se společenským prostředím

Cílová skupina:

Děti a mládež ve věku od 6 do 19 let, kteří

  • se ocitají ve složitých životních situacích ohrožujících mezilidské vztahy, zdraví nebo společenské či profesní uplatnění
  • se ocitají v ohrožení vyloučení ze společnosti
  • hledají základnu pro realizaci svých vlastních aktivit

Požadujeme:

  • minimálně VOŠ sociální, sociálně právní nebo příbuzné obory dle zákona č. 108/2006 Sb.
  • potenciál k zastávání vedoucí pozice
  • přirozenou autoritu, komunikativnost, empatii, respekt k sociokulturním odlišnostem a ochotu k dalšímu vzdělávání
  • praxe v sociálních službách výhodou
  • další požadavky: flexibilita, organizační schopnosti a samostatnost, PC gramotnost,  schopnost týmové spolupráce, sdílení informací

Nabízíme:

  • počet volných míst: 2
  • velikost úvazku 1,0
  • termín možného nástupu: únor 2015
  • místo výkonu práce: Rokycany, Plzeňsko
  • zajímavou a smysluplnou práci v malém týmu
  • péči o osobní a kvalifikační růst
  • supervizní a metodickou podporu
  • zázemí velké neziskové organizace
  • možnost uplatňovat vlastní nápady
  • pružnou pracovní dobu, dovolenou 5 týdnů

Přihlášku do výběrového řízení pošlete elektronicky na adresu lenka.houskova@diakonie.cz

Přihláška musí obsahovat:

  • strukturovaný životopis (s aktivním kontaktem)
  • motivační dopis
  • předmět e-mailu „Výběrové řízení – Kluby“

Osobní pohovory proběhnou s vybranými uchazeči po předchozí telefonické domluvě. Na nekompletní přihlášky nebudeme reagovat.

Vyhrazujeme si právo výběrové řízení kdykoliv zrušit nebo přerušit.

e-mail: lenka.houskova@diakonie.cz
web: http://www.diakoniezapad.cz/