Sociální pracovnice/pracovník (Dačice)

Společnost RESIDENT 2000 o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovnice/pracovník a vedoucí pečovatelské služby.

Požadujeme:
  • VOŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti sociální práce (splňující požadavky na tuto pozici dle zákona o soc. službách 108/2006 Sb.)
  • trestní bezúhonnost
  • motivaci pro práci s cílovou skupinou
  • dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost i schopnost týmové práce
  • řidičský průkaz skupiny B
  • Předchozí dobrovolnická nebo zaměstnanecká praxe v sociálních službách výhodou

Pracovní náplň:

  • Sociální práce s uživateli pečovatelské služby
  • Vedení administrativy a sociální agendy
  • Monitoring projektů, vypracovávání průběžných zpráv, vypracovávání podkladů pro projekty apod
  • Termín nástupu: prosinec 2017 nebo leden 2018
  • Místo výkonu práce: Dačice a spádová oblast společnosti RESIDENT 2000

Nabízíme:

  • zázemí stabilní malé organizace
  • pracovní úvazek 0,5 – 1,0 – dle dohod
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • vedení malého týmu spolupracovníků

Zájemci zašlou do 13.12.2017 strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: m.sedlackova@resident2000.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Společnost si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit.

e-mail: m.sedlackova@resident2000.cz
web: https://www.facebook.com/Resident-2000-ops-1526847340949388/