Sociální pracovník (Brno)

Armáda Spásy v České Republice, z.s., Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 25, 602 00, Brno, hledá vhodného kandidáta na pozici sociální pracovník pro azylový dům.

Požadujeme:

– zralou osobnost
– organizační a komunikační dovednosti
– znalost základů práce na PC
– čistý trestní rejstřík
– respektování křesťanských principů práce Armády spásy
– vzdělání v oboru (min. VOŠ)
– doložitelná praxe v pomáhajících organizacích na profesionální nebo dobrovolnické bázi

Náplň práce:

– podpora osob ohrožených sociálním vyloučením v rámci registrované sociální služby azylový dům

Pracoviště: Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 25, Brno
Nástupní mzda: 16.730 Kč, po 3 měsících 17.230,-Kč
Pracovní podmínky: Pracovní smlouva na dobu určitou, úvazek 1,0
Předpokládaný nástup: 1.4. 2015 nebo dle dohody

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky na adresu:

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení: 26.3.2015 do 8h. Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru, který proběhne 30.3. 2015 v Centru sociálních služeb Josefa Korbela na Mlýnské 25.

Bližší informace o náplni práce poskytne Mgr. Jana Berčíková, koordinátor sociálních pracovníků. Dotazy prosím e-mailem: ksp_cssjk@armadaspasy.cz

Zasláním údajů o své osobě souhlasíte s jejich uchováním po dobu trvání výběrového řízení. Poté budou skartovány.

e-mail: ksp_cssjk@armadaspasy.cz