Sociální pracovník (Brno)

Centrum Anabell, z. s., zabývající se systematickou pomocí a podporou osobám s poruchami příjmu potravy a jejich blízkým, přijme do svého týmu v pobočce Kontaktní centrum Anabell Brno novou kolegyni/nového kolegu na pozici sociální pracovník/pracovnice.

Náplň práce:
  • samostatná práce s klienty v rámci sociální služby Odborné sociální poradenství (individuální práce s klientem v Poradně Anabell a v internetovém poradenství)
  • depistážní činnost na internetu, včetně práce s klienty v prostředí internetu,
  • spolupráce na metodikách pro práci s klienty,
  • spolupráce při statistickém zpracování výstupů práce s klienty a při hodnocení efektivity vykonané práce
Požadujeme:
  • VŠ nebo VOŠ vzdělání dle podmínek zákona č. 108/2006 Sb.
  • poradenské dovednosti, empatii a vnímavost vůči potřebám klientů s poruchami příjmu potravy
  • výcvik v internetovém poradenství
  • odolnost vůči psychické zátěži a stresu
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • trestní bezúhonnost, doloženou aktuálním výpisem z rejstříku trestů
  • zodpovědnost, profesionální vystupování a pečlivost
  • základní znalosti práce v prostředí internetu, znalost MS Office
  • zájem o další vzdělávání
  • praxe v sociálních službách výhodou
  • ukončený nebo minimálně zahájený psychoterapeutický výcvik výhodou.
Nabízíme:
  • zajímavou a smysluplnou práci v jediné NNO v ČR, která poskytuje sociální služby specializované na problematiku poruch příjmu potravy
  • odborné vedení a supervizi
  • podporu v dalším vzdělávání a odborném růstu
  • nástupní plat 17 000,00 Kč/1,0 úv.
Uzávěrka přihlášek: 22. srpna 2016
Nástup možný od 1. září 2016

Motivační dopis o rozsahu max. jedna A4 a profesní životopis zasílejte nejpozději do 22. srpna 2016 do 24:00 hod. na adresu: Centrum Anabell, z. s., Masarykova 506/37, 602 00 Brno nebo na e-mail: posta@anabell.cz.

Výběrové řízení formou osobního pohovoru proběhne v týdnu od 29. 8. 2016, termín bude včas upřesněn.

Více informací a nabídky na další volné pracovní pozice naleznete na WEBU ORGANIZACE.