Sociální pracovník/ce – Charitní dům (Ostrava)

CHARITA OSTRAVA vyhlašuje výběrové řízení pro Charitní dům Salvator Krnov – domov pro osoby se specifickými potřebami na pracovní pozici: SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE.

Nabízíme:
– plný pracovní úvazek
– odpovídající platové ohodnocení
– zajímavou a smysluplnou práci
– zázemí stabilní neziskové organizace
– podporu v dalším vzdělávání

Pracovní náplň:
– sociální práce s uživateli služby (koordinace individuálního plánování)
– sociální poradenství
– nácvik sociálních dovedností
– zprostředkování návazných služeb
– účast na tvorbě metodik střediska
– podílení se na zvyšování kvality sociální služby a implementace SQSS
– vedení dokumentace uživatelů (včetně elektronické databáze)

Požadujeme:
– splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon sociálního pracovníka podle §109 a §110 zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách
– praxe v oboru na pozici sociálního pracovníka výhodou
– výborné komunikační schopnosti a psychická odolnost
– řidičský průkaz sk. B
– znalost práce na PC
– ztotožnění se s filosofií Charity Ostrava a etickým kodexem Charity Česká republika
– motivaci k práci se seniory a osobami se zdravotním postižením

Místo výkonu práce: Charitní dům Salvator Krnov – domov pro osoby se specifickými potřebami, Švabinského 10, Krnov

Zájemci o uvedenou pracovní pozici, splňující požadovaná kriteria, mohou zaslat v termínu do 18. listopadu 2013 přihlášku do výběrového řízení spolu se svým životopisem a motivačním dopisem (max. 1 A4) na adresu: Charita Ostrava, Charitní dům Salvator Krnov-domov pro osoby se specifickými potřebami, M. Švabinského 10, Krnov nebo na email: cho.salvator(at)charita.cz

Předpokládaný termín nástupu: 1. prosince 2013

Bližší informace: Alice Posoldová, vedoucí Charitního domu Salvator Krnov, tel.:554 614 702, mobil: 731 625 766, e-mail: cho.salvator(at)charita.cz, www.ostrava.charita.cz

e-mail: cho.salvator@charita.cz
web: www.ostrava.charita.cz